0

Embracer Group قصد دارد تا سال 2026 تعداد 234 بازی منتشر کند

Embracer Group قصد دارد تا سال 2026 تعداد 234 بازی منتشر کند

با استناد به تازه‌ترین اخبار بازی، شرکت Embracer Group (امبریسر گروپ) اعلام کرده است که قصد دارد در قالب استودیو‌های متعدد خود، در کمتر از چهار سال بیش از 230 بازی را روی کامپیوتر و کنسول‌های خانگی منتشر کند.
شرکت امبریسر گروپ در طول چندین سال اخیر به طور گسترده‌ای رشد کرده است. این شرکت به واسطه مجموعه‌ای از خریدها توانسته استودیو‌های بزرگ و کوچکی را به مالکیت خود در آورد. با توجه به تعداد زیاد استودیو‌هایی که هم‌اکنون به عنوان زیر‌مجموعه‌های Embracer Group فعالیت می‌کنند، جای تعجب نیست که این شرکت در حال ساخت آثار مختلف و متعددی باشد.

سوالی که پیش می‌آید این است که دقیقا چه تعداد بازی مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد. شرکت امبریسر گروپ در قالب گزارش مالی اخیر خود به این پرسش پاسخ داده است. با استناد به اعلام این شرکت، در حال حاضر استودیو‌های تحت مالکیت آن برای انتشار تعداد 234 بازی برای کامپیوتر و کنسول‌های خانگی تا پایان ماه مارس سال 2026 برنامه‌ریزی کرده‌اند. از این تعداد، 25 بازی دارای بودجه بالا بوده و پروژه‌های AAA محسوب می‌شوند. اطلاعات بیشتری در این رابطه توسط شرکت Embracer Group اعلام نشده است.

Embracer Group در حال ساخت بازی جدید Tomb Raider
با بررسی استودیو‌های تحت مالکیت شرکت امبریسر گروپ مشخص می‌شود که اولین اثر AAA این شرکت بازی Dead Island 2 است. این محصول استودیو Dambuster قرار بود در تاریخ 3 فوریه 2023 (14 بهمن 1401) منتشر شود. اما با تصمیم سازندگان انتشار آن تا 28 آوریل 2023 (8 اردیبهشت 1402) به تعویق افتاده است. یکی دیگر از این آثار نسخه ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic است. این اثر توسط استودیو Aspyr در حال ساخت بود، اما به دلیل عدم رضایت مسئولین، استودیو دیگری وظیفه ساخت را بر عهده گرفته است. علاوه بر این، استودیو Crystal Dynamics مشغول تولید بازی جدید سری Tomb Raider است.

نکته جالب توجه این است که طبق شایعات استودیو Eidos Montreal در حال کار روی چندین بازی مختلف است. ظاهرا یکی از این بازی‌ها، اثر جدید سری Deus Ex است. همچنین استودیو 4A Games در کنار خلق یک IP جدید در سبک تیر‌اندازی اول شخص، بازی جدیدی از سری Metro خواهد ساخت.
نظر شما در مورد انتشار تعداد 234 بازی توسط شرکت Embracer Group چیست؟ به چه تعداد از این آثار با استقبال رو‌به‌رو خواهند شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع: Gamingbolt

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر